Základné informácie
| Určenie | pánske, dámske |
|---|---|
| Značka | FJALLRAVEN |
| Kategória | voľný čas, mestské |
| Katalógové číslo | F23200358-302-986 |
Technické parametre
| Farba | oranžová |
|---|---|
| Sezóna | 2026 |
| Objem | 2 l |
| Materiál | hlavný materiál: G-1000® HeavyDuty S: 65% polyester (recyklovaný), 35% bavlna (organická), podšívka: 100% polyamid 70D (recyklovaný) |
| Pitný vak | nie je súčasťou |
| Vstup do batohu | horný vstup |
| Rozmery batohu | 12 x 18 x 9 cm |
| Rozmery | 12 x 18 x 9 cm |
| Hmotnosť | 150 g |
| Veľkosť | uni |
Popis produktu
Hravý a praktický batoh Kanken Hip Pack Kidney Pack je vyrobený z rovnakej odolnej tkaniny, ktorá prispela k dlhej životnosti batohov. Táto taška na obličky vám umožní mať svoje základné veci vždy pri sebe v kompaktnom formáte. Má vnútorné vrecko, klip na kľúče a dve vonkajšie vrecká na zips. Stačí si ho pripnúť okolo bokov a môžete vyraziť.
Hlavné prednosti:
- klip na kľúče
- odolná tkanina
Špecifikácie a parametre:
- materiál: 100% vinylon
- rozmery: 12 x 18 x 9 cm
- objem: 2 l
- hmotnosť: 135 g
- počet vreciek: 3
- dĺžka pásu: 108 cm
Pokyny na starostlivosť:
- neperte, nečistite chemicky, nebielte, nesušte v bubnovej sušičke, nežehlite
- čistiť mäkkou kefkou a vlažnou vodou
O značke FJALLRAVEN
Švédsky výrobca odolného, nadčasového a funkčného outdoorového vybavenia v modernom a zároveň tradičnom škandinávskom dizajne.























































