Základné informácie
| Určenie | detské |
|---|---|
| Značka | Jeune Premier |
| Kategória | mestské, na voľný čas, školské |
| Katalógové číslo | ITD23190 |
Technické parametre
| Vhodný vek | školáci (6-14 rokov) |
|---|---|
| Určenie deti | chlapčenské |
| Farba | zelená |
| Sezóna | 2025 |
| Modelová séria | It Bag Midi |
| Objem | 17 l |
| Materiál | polyester (recyklované PET fľaše) |
| Vstup do batohu | horný vstup |
| Rozmery batohu | 30 x 38 x 15 cm |
| Hmotnosť | 900 g |
| Špeciálne kolekcie | FC Jeune Premier |
| Veľkosť batohu | uni |
| Výška postavy | 110-130 cm |
Popis produktu
Školská taška It Bag Midi bola inšpirovaná starými koženými školskými taškami, ale s pridanými modernými prvkami.
Ergonaktovky omic nielen krásne vyzerajú, ale sú aj veľmi praktické: otvárajú sa jedným potiahnutím a zatvárajú sa poklepaním na klopu vďaka magnetu, ktorý je súčasťou zámku. Takže už žiadne nudné staromódne a ťažké školské tašky.
Hlavné prednosti:
- Zatváranie pomocou ergonomických zámkov
- Dodatočné vnútorné úložné vrecko na zips
- Predné vrecko
- Nastaviteľné popruhy
Špecifikácia:
- Rozmery: 30 x 38 x 15 cm
- Objem: 17 l
- Hmotnosť: 900 g
Vhodné pre deti od 6 do 8 rokov.
O značke Jeune Premier
Belgická rodinná spoločnosť, ktorá od roku 2012 vyrába moderné, štýlové a nadčasové školské tašky.























































