Základné informácie
| Kategória | Detské batohy |
|---|---|
| Určenie | detské |
| Značka | Satch |
| Kategória | školské |
| Katalógové číslo | 01332-90417-10 |
Technické parametre
| Vhodný vek | školáci (6-14 rokov), študenti (14+) |
|---|---|
| Určenie deti | dievčenské |
| Farba | čierna, ružová |
| Sezóna | 2026 |
| Vlastnosti | bočné vrecká, hrudný pás, bedrový pás |
| Modelová séria | Air |
| Objem | 26 l |
| Materiál | 100% polyester (recyklovaný) |
| Údržba | Neprať, nebieliť, nesušiť v sušičke, nežehliť, nečistiť chemicky. |
| Rozmery | 28 x 16 x 45 cm |
| Hmotnosť | 1000 g |
| Zloženie | - vrchný materiál: 100% polyester (recyklovaný) - podšívka: 100% polyester |
| Veľkosť | uni |
| Výška postavy | 140-180 cm |
Popis produktu
Školský batohSatch Air je vďaka minimalistickému dizajnu a ultraľahkému pocitu ideálnym spoločníkom pre každého, kto hľadá ľahké a zároveň praktické riešenie.
Hlavné prednosti:
- ergonomicky tvarované
- Your Size System: je možné nastaviť pre výšku od 140 do 180 cm
- tri priehradky vrátane organizéra
- reflexné prvky
- elastické vonkajšie vrecko
- stabilný a zároveň ľahký
Technické špecifikácie:
- rozmery: 28 x 16 x 45 cm
- hmotnosť: 1000 g
- objem: 26 l
- vrchný materiál: 100% polyester (recyklovaný)
- podšívka: 100 % polyester
- vyrobený zo 14 recyklovaných PET fliaš (0,5 l)
- nepremokavý vrchný materiál (vodný stĺpec 1 500 mm)
- impregnácia bez PFC
O značke Satch
Satch je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu kvalitných školských batohov navrhnutých s dôrazom na zdravie detí a pohodlie pri nosení. Batohy Satch kombinujú moderný dizajn s funkčnými prvkami, ako sú nastaviteľné popruhy, ergonomické chrbtové panely a inteligentné organizéry, ktoré uľahčujú usporiadanie školských potrieb.























































