Základné informácie
| Kategória | Detské batohy |
|---|---|
| Určenie | detské |
| Značka | Satch |
| Kategória | školské |
| Katalógové číslo | 01324-30085-10 |
Technické parametre
| Vhodný vek | školáci (6-14 rokov), študenti (14+) |
|---|---|
| Určenie deti | chlapčenské, dievčenské |
| Farba | modrá |
| Sezóna | 2026 |
| Vlastnosti | bočné vrecká, hrudný pás, bedrový pás |
| Objem | 30 l |
| Materiál | 100% recyklovaný polyester |
| Údržba | Neprať, nebieliť, nesušiť v sušičke, nežehliť, nečistiť chemicky. |
| Rozmery | 30 x 27 x 45 cm |
| Hmotnosť | 1276 g |
| Zloženie | - vrchný materiál: 100% recyklovaný polyester - podšívka: 100% polyester |
| Veľkosť | uni |
| Výška postavy | 140-180 cm |
Popis produktu
Minimalistické, nadčasové a šetrné k prírode – to sú modelySatch Škandi. Prvotriedne detaily z kože v kombinácii s vonkajším materiálom z recyklovaných textílií dodávajú našim batohom a doplnkom jedinečný, luxusný vzhľad.
Hlavné prednosti:
- ergonomický dizajn
- Your Size System: je možné nastaviť pre výšku od 140 do 180 cm
- praktické usporiadanie priehradok a šikovný organizér
- polstrovaná priehradka na notebook
- stabilná a robustná základňa
- 4 predné pútka na darčeky a visačky
- vysoko kvalitné kožené aplikácie
- 2 bočné vrecká XL
- reflexné prvky
Technické špecifikácie:
- rozmery: 30 x 27 x 45 cm
- hmotnosť: 1276 g
- objem: 30 l
- vrchný materiál:100% recyklovaný polyester
- podšívka: 100% polyester
- vysoko kvalitné kožené aplikácie
- vodeodolný vrchný materiál (vodný stĺpec 1 500 mm)
- impregnácia bez PFC
O značke Satch
Satch je značka, ktorá sa špecializuje na výrobu kvalitných školských batohov navrhnutých s dôrazom na zdravie detí a pohodlie pri nosení. Batohy Satch kombinujú moderný dizajn s funkčnými prvkami, ako sú nastaviteľné popruhy, ergonomické chrbtové panely a inteligentné organizéry, ktoré uľahčujú usporiadanie školských potrieb.























































